Torres je žádaný v Mexiku i Číně. V jakém trikotu začne nový ročník?

Torres je žádaný v Mexiku i Číně. V jakém trikotu začne nový ročník?

Atlético Madrid, v jehož síni slávy je k nalezení deset titulů mistra země, se chystá uzavřít se svým třiatřicetiletým útočníkem Fernando "El Ninem" Torresem nový kontrakt.

Poté, co si přední celek La Ligy smluvně pojistil záložníka Kokeho i útočníka Antoine Griezmanna, by se měla pozornost přesunout právě k bývalému hráči Liverpoolu, Chelsea či AC Milán.

Španělský list AS hlásí, že bude dlouholetému reprezentantovi Španělska nabídnuta nová dohoda na dvanáct měsíců do 30. června 2018.

Torres má sice finančně lukrativní nabídky z mexické a čínské nejvyšší soutěže, ovšem jeho prioritou je setrvat ve španělské metropole a konkrétně v Atlétiku, které ho vychovalo.

S novou smlouvou pro jednu z klubových ikon souhlasí i argentinský trenér Diego Simeone, jenž svého útočníka těsně před koncem minulé sezony ujistil, že chce, aby zůstal.

Ostřílený fotbalista sice nepatří do základní sestavy, ale důležitým článkem Atlétika je, o čemž svědčí jednatřicet startů v La Lize a 8 vstřelených branek. Devět vystoupení si pak mistr světa i dvojnásobý šampion Evropy připsal také v uplynulé sezoně Ligy mistrů.

Šest nejlepších brankářů v historii Ligy mistrů. Kdo se může pyšnit skvělými čísly?

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.