Guardiola a nákup na sněhobílé straně Madridu?

Guardiola a nákup na sněhobílé straně Madridu?

Uznávaný šéf Manchesteru City Josep Guardiola, jehož čeká na modré straně Manchesteru druhá sezona, by rád přivedl na ostrovní půdu záložníka ve službách úspěšného Realu Madrid Tonho Kroose.

Don Balon píše, že si bývalý stratég Barcelony a Bayernu Mnichov uvědomuje potřebu přivést nového záložníka a německého reprezentanta ověnčeného třemi tituly v Lize mistrů označil jako svou "volbu číslo 1."

To vše i přesto, že už španělský odborník souhlasil s tím, že si Yaya Touré prodlouží pobyt na Etihad Stadiu o další rok. I tak už ale myslí na budoucnost a nynější svěřenec Zinedina Zidana, jenž už byl dříve spojován také s konkurenčními Rudými ďábly, se zdá být seriózní možností na následné přebrání rolí a otěží.

Kroos, jenž opustil bavorskou Allianz Arenu pouhý rok poté, co v ní Guardiola začal úřadovat, nedávno vyloučil svůj návrat do bundesligy. Ovšem zároveň připustil, že je nepravděpodobné, že by byl úřadující mistr španělské La Ligy jeho poslední klubovou zastávkou.

Citizens budou na letním trhu opět vydatně investovat a pokud se rozhodnou pro Kroosův podpis, Pérezův Bílý balet může očekávat, že bude brzy podána velká nabídka...

Donnarumma končí v AC, Everton získal nejdražšího brankáře britské historie

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.