Grygera o vábení Van Kessela do Zlína: V příštím týdnu se zase sejdeme a zkusíme to

Grygera o vábení Van Kessela do Zlína: V příštím týdnu se zase sejdeme a zkusíme to

Čtyřiadvacetiletý nizozemský útočník si od angažmá ve Slavii sliboval mnohem více, než se mu dostalo. Rychlonohý talent se nedokázal v Edenu adekvátně prosadit, poslední měsíce strávil na hostování v Polsku a nyní se zdá, že by se do Čech mohl vrátit. Zájem o něj totiž mají ve Zlíně.

Zlínský manažer Zdeněk Grygera si od jednání mnoho slibuje a Gina van Kessela chce ve svém týmu. Po telefonu již jednal s jeho otcem, který mu dělá agenta a avizována je i osobní schůzka v Praze, po které by mohl být již jasno, co bude s kmenovým hráčem Slavie.

„Spojil jsem se s jeho otcem, který mu dělá agenta. Po víkendu se máme bavit znovu a v úterý nebo ve středu bychom se měli v Praze sejít. Doufám, že u toho bude i Gino. Zatím z toho mám pozitivní dojem. Nebrání se tomu. Ví, o co jde, že budeme hrát Evropskou ligu. Myslím, že zná i mě. Jeho otec mi druhý den volal dokonce sám, v jaké je to fázi. Pan Tvrdím o tom komunikuje s našim majitelem Zdeňkem Červenkou. Tvrdí, že Slavii by se tohle řešení také zamlouvalo,“ prohlašuje Grygera.

„Fanoušci berou tuto informaci většinou pozitivně a říkají, že je to zajímavá myšlenka. Samozřejmě, že se objevilo i pár negativní reakcí. Že prý toho v poslední době moc nenahrál a podobně. Ale podle mě by to mohlo být vhodné řešení pro všechny tři strany,“ dodává manažer Zlína.