Na Stínadlech zatím operují 3 nováčci. Nejznámějším z nich je Rezek

Na Stínadlech zatím operují 3 nováčci. Nejznámějším z nich je Rezek
OBSAHUJE VIDEO

Nový soutěžní ročník 2017/2018 se bude losovat ve středu, kdy už budou mít tepličtí Skláři za sebou tři dny přípravy.

Které nové tváře přivítal kouč Daniel Šmejkal na první tréninkové jednotce? Když tedy nebudeme počítat navrátilce z hostování Marka Stradu, Vojtěcha Novotného a Patrika Dresslera.

Nejvýraznějším dosavadním příchodem je teplický odchovanec a bývalý český reprezentant Jan Rezek, který přijde na sever Čech z Příbrami.

Zbývá doladit už pouze poslední detaily. "Pochází odsud a věříme, že nám pomůže, protože i přes sestup Příbrami má za sebou velmi dobrou sezónu," citoval web fkteplice.cz slova bývalého stratéga Baníku Sokolov.

TOP předsezónní přestup, který se klubům ePojištění.cz ligy letos nejvíce vyplatil

A co další nováčci? K týmu se připojil také střední záložník Vojtěch Gebert, jenž už absolvoval pod trenérem Šmejkalem i zimní přípravy, ovšem jaro strávil ve druholigových Vítkovicích.

Třetí akvizicí pak je mladý útočník Nermin Haljeta, jenž dorazil na české území ze slovinského celku NK Krško. Perspektivního hráče si Teplice otestovaly v závěru minulé sezony a trenérský štáb se rozhodl pro jeho angažování. "Je to středový útočník vysoké postavy, mladý perspektivní hráč, který se nám líbil na testech a věříme, že má potenciál, jenž se nám podaří zúročit," doplnil nadřízený Grigara, Hory, Filla a spol., jenž si vytáhl z juniorky Davida Martirosyana.

Úvod letního drilu zmeškají Patrik Žitný, Jakub Hora a Nivaldo, jehož ještě čekají jednání o novém kontraktu.