Mbappé opět promluvil. Buď zůstanu v Monaku, nebo přestoupím do...

Mladík Kylian Mbappé odehrál s Monakem výbornou sezónu a není tak divu, že se mluví o jeho přestupu. Ten by mohl být dokonce rekordní! Mbappé ale drtivou většinu zájemců tímto výrokem odehnal. 

Mbappé opět promluvil. Buď zůstanu v Monaku, nebo přestoupím do...

Francouzský reprezentant zářil hlavně v Lize mistrů, kde knížecí klub dotáhl až do semifinále. Pálilo mu to ale i v domácí Ligue 1, kde s týmem celou soutěž vyhrál. Propracoval se do základní sestavy a o jeho angažování sní nejeden velkoklub.

Největší interest ale prokazovaly týmy z Premier League. Údajně se o něj vysoce zajímal londýnský Arsenal a Manchester United a nabídky převyšovaly sumu 120 milionů liber. Přestup by tedy byl definitivně rekordní.

Oba angličtí giganti ale mají smůlu. "Jsou jen dvě možnosti. Buď zůstanu v Monaku, nebo přestoupím do Realu Madrid," vzkázal svým zájemcům. 

Útočník Monaka nikdy netajil, že Bílý balet je jeho oblíbeným týmem a že již delší dobu obdivuje Cristiana Ronalda. Na sociálních sítích jsou k nalezení jeho starší fotky v dresu Los Blancos s Ronaldovým číslem 7 na zádech.