Co bude s velšskou (stále zraněnou) hvězdou? O Balea obnovili zájem v Anglii

Často zraněný fotbalista Realu Madrid Gareth Bale je spojován s transferem do Manchesteru United. Ten údajně ví, na co velšského křídelníka může nalákat!

Co bude s velšskou (stále zraněnou) hvězdou? O Balea obnovili zájem v Anglii

Pro Garetha Balea by to ale nebylo první angažmá v Premier League. Jako mladík už hrával za Southampton, brzy ale přestoupil do Tottenhamu, kde se z něj stal plejr světových kvalit. Pak si jej všiml Real Madrid.

A přišel tedy přestup. Často byl označován jako nejdražším hráčem v historii, jeho přesná přestupová částka ale nikdy nebyla zveřejněna a proto bylo možné, že byl Cristiano Ronaldo o chlup dražší. Tak či tak, rekord překonal loni Paul Pogba.

Bale je v Realu ale často zraněný a Zidane tak často preferuje jiné hráče, jako například Isca nebo Marca Asensia. V přestupu mu tak prý francouzský kouč bránit nebude. A částka by mohla být znovu rekordní.

United na něm totiž šetřit nehodlá. Kromě toho, že jeho přestup na Old Trafford by byl o nějaký ten milion dražší než ten Pogbův, by Baleovi nabídlo i štědrý plat, jenž by také převyšoval ten Pogbův. Rudí ďáblové věří, že se Bale do této "pasti" chytne a podepíše smlouvu v Divadle snů.