Ďábelský plán Rudých ďáblů: vyměnit de Geu za Ronalda a koupit Donnarummu!

Manchesteru United se říká také Rudí ďáblové. Tuto přezdívku hodlají Mourinho a spol. potvrdit a mají v plánu něco skutečně ďábelského! 

Ďábelský plán Rudých ďáblů: vyměnit de Geu za Ronalda a koupit Donnarummu!

Od té doby, co unikla informace o možném odchodu Cristiana Ronalda z Realu Madrid, samozřejmě klub z Old Traffordu zbystřil. Věří totiž, že návrat legendárního Portugalce je velmi pravděpodobný, pokud Ronaldo královský klub skutečně opustí.

Na řadu by tedy přišla přestupová jednání. Tam by Manchester United využil slabiny Realu: touhy získat Davida de Geu. Proto by Rudí ďáblové Bílému baletu za Cristiana Ronalda nabídli právě tohoto španělského brankáře, ke kterému by přidali tučný balík peněz v hodnotě 150 milionů liber.

A náhrada za vynikajícího brankáře? Gianluigi Donnarumma! Mladý talentovaný vysoký brankář vyslal do světa zprávu, že v AC Milán smlouvu neprodlouží a zájemci se tedy hrnou. United nabízí hráči velký plat a Rossoneri slušnou přestupní částku, přestupu by tak nic nestálo v cestě. 

A co Alvaro Morata? I o něj United stojí. Po Realu by jej chtěli v balíčku s CR7 s tím, že by místo 150 milionů liber nabídli 200 milionů. V prospěch United hovoří i to, že pro De Geu by nebyl problém se s Realem dohodnout.

Co z toho tedy vyplývá? Pokud se potvrdí predikce a Ronaldo se rozhodne, že opustí Bílý balet, tak se s největší pravděpodobností stane vše výše uvedené.