Co si přeje Mahrez? Ani Chelsea, ani Liverpool, nýbrž...

Co si přeje Mahrez? Ani Chelsea, ani Liverpool, nýbrž...

Známý alžírský reprezentant Riyad Mahrez, který je doma na King Power Stadium, chce letos v létě přestoupit do Arsenalu.

Mistr Premier League ze sezony 2015/2016 byl v posledních dvou transferových oknech spojován s celou řadou klubů včetně Chelsea, Liverpoolu a dokonce i Barcelony.

Le Buteur ovšem hlásí, že sám svěřenec manažera Craiga Shakespearea upřednostňuje odchod do kádru Kanonýrů z Emirates Stadium.

A důvod? Jedním z rozhodujících argumentů má být obdiv k francouzskému kouč Arséne Wengerovi, který vede Arsenal již jednadvacet let.

Kolega Vardyho, Drinkwatera a spol. také cítí, že by si byl schopen snadněji vybojovat místo v základní sestavě právě pod Wenger. Na práci pod Italem Contem či Němcem Kloppem si údajně nevěří.

Šestadvacetiletému Mahrezovi také vyhovuje skutečnost, že je v Arsenalu silně zastoupena Francie. Laurent Koscielny, Olivier Giroud či Francis Coquelin by mu jistě ulehčili adaptaci v novém prostředí.

Utočící středopolař hraje Premier League od úvodu roku 2014 a u Lišek začínal ještě v době, kdy byly druholigové. Před příchodem na ostrovy oblékal trikot Le Havre.

Hvězda vedle hvězdy! Přesto mladí Francouzi na Euru do 21 let v Polsku schází