Měl být hvězdou Interu, nyní posílí bundesligového nováčka

Měl být hvězdou Interu, nyní posílí bundesligového nováčka

Gabriel Barbosa přicházel ze Santosu do Interu Milán jako velká posila, s kapitánem Maurem Icardim měl vytvořit smrtící ofenzivní duo. Místo toho ale sezónu proseděl na lavičce. 

Gabriel Barbosa, známý především pod svou přezdívkou Gabigol, přišel do Interu Milán v létě minulého roku z brazilského Santosu za 25 milionů eur.

Inter si od něj sliboval mnohé, Gabigol se měl stát hvězdou Nerazzurri a pomoci týmu do Ligy mistrů. Jenže Brazilec zklamal a pod Frankem de Boerem ani Stefanem Piolim nenastupoval. Dohromady odehrál necelých 200 minut a na své konto si připsal jedinou trefu.

Již v dubnu tak bylo jasné, že Inter po jediné sezóně opustí. Jen se spekulovalo o tom, zda Gabigol odejde na hostování či trvale přestoupí. Favoritem na zisk dvacetiletého útočníka bylo Las Palmas, nakonec ale jeho kroky povedou do Bundesligy.

Na roční hostování s opcí na další sezónu podepíše kontrakt s bundesligovým nováčkem, Stuttgartem. Oficiálně zatím není nic potvrzeno, v Itálii ale mají jasno. Přispěl k tomu i fakt, že Gabigol začal na Instagramu VfB sledovat.