Kolínský klenot Modeste může přestoupit do Bayernu, preferuje však Čínu!

Kolínský klenot Modeste může přestoupit do Bayernu, preferuje však Čínu!

Anthony Modeste zažil s kolínskými Kozly fantastickou sezónu. Střílel branky jako na běžícím páse a začal se o něj zajímat Bayern. Nabídku bavorského giganta však francouzský útočník odmítl.

Modeste totiž narozdíl od některých juniorů není naivní. Ví, že prostě není lepší než Robert Lewandowski a že by se zkrátka musel uspokojit s rolí náhradníka právě za polskou superstar. Přesně takového hráče Bayern shání, Modeste je ale odmítl.

To však nejspíše není to nejpřekvapivější. Kanonýr z města nad řekou Rýnem vstřelil neuvěřitelných čtyřicet bundesligových gólů z osmašedesáti utkání v dresu Kolína, na velkokluby však nemyslí. 

Devětadvacetiletý útočník by si totiž raději zahrál v Číně a přivydělal si nějaký ten peníz. "Odmítl jsem Bayern Mnichov. Radši budu hrát v Číně, kde mi dají víc peněz i herních minut," nechal se slyšet hvězdný kanonýr, jenž se v loňské sezóně výrazně přiblížil k bundesligové koruně pro krále střelců. Pravděpodobně tímto výrokem také naznal, že už je s nějakým čínským klubem v jednání.