Proč se Schickův přestup do Turína stále nedotáhl a kdy bude jasno?

Proč se Schickův přestup do Turína stále nedotáhl a kdy bude jasno?

Když odjel Patrik Schick ze Sampdorie Janov v průběhu Eura do jednadvaceti let na zdravotní prohlídku do Juventusu, jeho transfer na velmi prestižní adresu se bral jako hotová věc.

V posledních dvou týdnech se však v tomto směru nic neděje a italský tisk tak začal spekulovat (údajně se řeší, jakou formou se přesun uskuteční - jestli opravdu přestup, nebo pouze hostování), jestli se avizovaný přestup jednadvacetiletého útočníka s minulostí ve Spartě či Bohemians 1905 vůbec uskuteční.

Titul obhajující Stará dáma v těchto dnech dotahuje příchody brazilského křídelníka Douglase Costy z Bayernu Mnichov a velmi blízko má být také získání další ofenzivní hvězdičky Federica Bernardeschiho z Fiorentiny.

Jen potvrzení Schicka ne a ne proběhnout. Trochu světla vnesl so situace vytáhlého střelce jeho agent Pavel Paska....

"Až to bude uzavřené, oba kluby to odprezentují. Kvůli pozdnímu konci na mistrovství Evropy má Patrik do pondělí oficiálně dovolenou a do úterý musí být jasno," ozřejmil serverem ceskatelevize.cz citovaný manažer.

Takže nejpozději za šest dní? První přípravný duel před novou sezonou sehraje Allegriho družina ve středu 19. července proti mexickému Monterrey. O den později se utká s Tigres a ještě o konce července ji čekají atraktivní duely proti Barceloně, Paris Saint-Germain a AS Řím.

Na západě Čech mohou Montpellier odmítnout i podruhé. A opět to má spojitost s Ďurišem