Skončí kariéra Schicka dřív, než pořádně začne? Podle lékařů má problémy se srdcem

Ještě před měsícem se mluvilo o jednadvacetiletém útočníkovi Sampdorie jako o nové posile Juventusu, ale možná k tomuto hvězdnému přestupu nakonec nedojde. Patrik Schick absolvoval během evropského šampionátu jednadvacítek v Polsku lékařskou prohlídku v Turíně, která údajně odhalila problémy se srdcem.

Skončí kariéra Schicka dřív, než pořádně začne? Podle lékařů má problémy se srdcem

Pro celou tuzemskou veřejnost nečekaná zpráva, která zaskočila i fanoušky na Apeninském poloostrově. Lékařská prohlídka v Juventusu nedopadla pro Schicka dobře a odhalila problémy se srdcem. Italská média hovoří o tom, že český útočník absolvuje dnes další vyšetření s ostatními hráči Staré dámy i v přítomnosti ředitele Sampdorie Janov.

Před dvěma týdny oběhla všechny weby a sociální sítě fotka Schicka v novém dresu a vše bylo považováno za hotovou věc. První pochybnosti vyvolala zpráva, že ihned po lékařském vyšetření nebyl kontrakt podepsán a Schick se vrátil zpět na turnaj v Polsku. Vedení turínského giganta se rozhodlo vyšetření zopakovat a více analyzovat zmiňovaný problém.

Pokud se výsledky vyšetření budou opakovat, čeká hráče další testy, které by mohly celý přestup zkomplikovat. S hráčem jsou přítomni i ředitel Sampdorie Massimo Ferrero a jeho agent Pavel Paska. Sampdoria měla od Juventusu za Schicka inkasovat částku ve výši 30,5 milionů eur, čímž by se stal druhým nejdražším Čechem v historii.