Slavia využila absence hvězd soupeře a Nice ve druhé půli přejela čtyřmi brankami

Pražská Slavia generálku před bojem o Ligu mistrů zvládla na výbornou. Soupeře z Francie přijel bez svých největších opor a z Edenu si veze čtyřbrankový příděl, který domácí zařídili během druhého poločasu. Mezi střelce se dvakrát zapsali i ligový král Milan Škoda a Mick van Buren.

Bylo to ale Nice, které udeřilo jako první. Seri poslal do vápna centr, který našel osamocení Boscagli a bezstarostně překonal bezmocného Laštůvku. Utkání bylo na obou stranách během první půle vyrovnané, hosté zlobili především ze standardních situací a Milan Škoda mohl ještě před změnou stran vyrovnat.

Po změně stran ale své zaváhání napravil. Stalo se tak po ruce Lusamby ve vápně, kdy chladnokrevně prostřelil Beniteze. Již o dvě minuty později ten samý útočník otočil utkání po přihrávce Van Burena. Asistující hráč se prosadil střelecky i sám v 69. minutě a soupeři bylo v Edenu rázem horko. To však nebyl konec, neboť Van Buren byl při chuti a v 78. minutě upravil na konečných 4:1 pro Slavii.

Slavia Praha - OGC Nice 4:1 (0:1)
Branky: 47. a 50. Škoda, 69. a 78. Van Buren,- 8. Bosagli. Rozhodčí: Zelinka - Vlček, Hájek. Diváci: 12 138
Slavia: Laštůvka – Frydrych (46. Van Buren), Jugas (84. Tecl), Deli (84. Bílek), Bořil (84. Alvir) – Souček (46. Ngadeu) – Danny (68. Trubač), Hušbauer (46. Švento), Rotaň (46.Ščuk), Zmrhal (46. Altintop) – Škoda (60. Mešanovič).