Chtějí naši hvězdu, potvrdil Rummenigge zájem Rossoneri!

Bayern Mnichov v létě posílili dva světoví záložníci James Rodríguez a Corentin Tolisso, někdo tak musí z kola ven. A o talentovaného záložníka Mnichovanů a hvězdu loňského Euro 2016 stojí AC Milán!

Chtějí naši hvězdu, potvrdil Rummenigge zájem Rossoneri!

Renato Sanches do Bayernu přišel před loňským Euro, na kterém nakonec zazářil. Sezónu před tím podával excelentní výkony v Benfice Lisabon a to potvrdil na Euro, které Portugalsko nakonec vyhrálo. 

Bavorští za něj zaplatili "pouze" 35 milionů euro před šampionátem a po turnaji byla jeho hodnota takřka dvojnásobná. V Bayernu se ale neprosadil tak, jak si původně představoval. 

Carlo Ancelotti mu v předešlé sezóně nedával příliš mnoho herních příležitostí a původně to vypadalo, že Sanches nadcházející ročník stráví na hostování v jiném bundesligovém klubu, teď se ale schyluje na něco jiného.

Šéf Bayernu Rummenigge naznačil, že o Sanchese stojí AC Milán. "Můžu potvrdit, že AC Milán projevil svůj zájem o Renata Sanchese. Ale zatím jsme se nedohodli," řekl boss Bayernu. 

Spekuluje se o dvojročním hostování v Miláně za 10 milionů euro a následná opce za 40 milionů euro. Milán by tedy Bayernu udělal to stejné, co sám Bayern udělal Realu Madrid v případě Jamese Rodrígueze.