Pořád to byla jen příprava, krotí emoce Šilhavý

Slavia Praha zažila fantastický přípravný zápas proti týmu Nice z Francie a vyhrála 4:1. Sešívaní předvedli perfektní výkon hodný účastníkovi Ligy mistrů. Trenér Slavie Jaroslav Šilhavý ale zatím nic neslaví. "Byla to jen příprava," krotí své emoce.

Pořád to byla jen příprava, krotí emoce Šilhavý

„Naše hra šla nahoru, byl tam znát progres, což mi udělalo radost. Navíc jsme byli velmi produktivní,“ pochválil svůj tým. Na inkasovaný gól ale hrdý nebyl. „Něčeho podobného se musíme vyvarovat, tohle se námv těch dalších stávat nesmí,“ reagoval na to, kdy si skórujícího Bascagliho takřka nikdo nehlídal.

Pražský tým ale celou noc slavit nebude. „Dnešní výsledek je sice skvělý, ale nešlo o body ani o postupy, pořád to byla jen příprava. V pohárech to teprve bude boj,“ připouští Šilhavý.

Kanonýr Milan Škoda si zase pochvaloval atmosféru. Na zápas přišlo dvanáct tisíc lidí, což není úplně obvyklé ani na ligu.  „Upřímně jsem z toho v šoku. Úžasný,“ řekl unešený Škoda. Své slovo dostala i portugalská posila ze Zenitu Petrohrad Danny.

Prvně okomentoval svoji pozici pro příští sezónu. „Snažím se hlavně pomoci týmu. O tom, kde budu nastupovat, rozhodne trenér. Cítím se dobře vlevo i vpravo.“ 

Vysoké skóre Dannyho nepřekvapilo: "Znám své spoluhráče, můj tým. Vysoko vítězit můžeme v mnoha zápasech. Už v prvním poločase jsme měli hodně šancí, ale neproměnili jsme je. Ve druhém už jsme góly dávali. Byl to můj třetí zápas a cítím se pořád lépe a lépe. Vím ale, že můžu hrát ještě lépe. Znám své schopnosti. Musím víc potrénovat, soustředit se a poté budu ještě lepší.“ ohodnotil svůj zápas.

(zdroj: iDnes.cz)