Hart se vrací do Premier League! Bývalého hráče City uloví klub z Londýna

Zdá se, že už je jasno, co bude v příští sezóně s brankářem Joem Hartem. Ten si po hostování v Turíně hledal angažmá a nyní to vypadá, že si jej konečně našel.

Hart se vrací do Premier League! Bývalého hráče City uloví klub z Londýna

Dlouholetý brankář Manchester City ještě před rokem a půl vůbec netušil, že by někdy mohl hrát za Turín. Nedobytný post brankáře číslo jedna byl jeho. Jenže poté se kormidla Citizens ujal Pep Guardiola a rázem bylo vše jinak.

Hart mu prý nepasoval do jeho filozofie a namísto toho si z Barcelony koupil Claudia Brava, což se ukázalo jako velká chyba. Od příští sezóny by měl domácí tři tyče na Etihad Stadium střežit Brazilec Ederson, jehož City koupilo z Benfiky Lisabon a stal se nejdražším brankářem v historii.

A co s Hartem? Ten strávil minulou sezónu na hostování v Turíně. Vyjádřil se však, že by se rád vrátil do Premier League. Ideálně do Manchesteru City, to ale neklapne. Anglický reprezentant tak zvažoval další nabídky. Bylo jich více, nejvíce mu do oka ale padla ta z Londýna.

Tamní klub West Ham United mu nabídl podmínky, které sám brankář požaduje, a zdá se, že přestupu nic nebrání v cestě. Hart by se na London Stadium měl stát ihned brankářskou jedničkou.