Je to jen začátek, projevil se v kabině sešívaných čínský majitel

Sešívaní měli po skvělé výhře nad Nice 4:1 v kabině vzácnou návštěvu. "Své" hráče totiž šel pozdravit sám majitel týmu, Číňan Chan Chauto. A neskončil jen u zdravení...

Je to jen začátek, projevil se v kabině sešívaných čínský majitel

„Nemohu být vždy přímo na stadionu, ale sleduji každý zápas, přestože mezi Prahou a Čínou je časový rozdíl. Moje srdce je tu vždy s vámi. Chtěl bych vám poděkovat a vyjádřit obdiv jménem předsedy představenstva CEFC China a jménem 30 tisíc zaměstnanců společnosti," vzkázal jim na úvod.

"Slavie je český klub, ale hraje za něj mnoho zahraničních hráčů například z Portugalska, Turecka, Turkmenistánu, Bosny, Kamerunu, Pobřeží slonoviny, Holandska, Slovenska, Chorvatska nebo Norska, a to je důkazem, že fotbal nemá hranice," pokračoval.

"Ačkoliv si nerozumíme a naše jazyky jsou různé, jsme lidé, máme stejné cítění a máme srdce. Je to právě kombinaci mnoha národností – české, čínské a dalších, které jsem právě jmenoval, co vytváří to jedinečné složení, které je k nepřekonání. Pevně věřím, že je to celé teprve začátek a čekají nás ještě lepší výsledky," povzbudil hráče do budoucna.

"Chci všem poděkovat a poblahopřát. Aby vám šel míč na kopačku ještě lépe a dosáhli jste ještě lepších výsledků. Nikdy, prosím, nezapomeňte, že vás podporuje silná společnost CEFC China se svými 30 tisíci zaměstnanci. Nezapomínejte, že máte tisíce fanoušků po celém světě. Ať jste z jakékoliv země, nezapomínejte, prosím, že naše společné jméno je Slavia a vítězství bude vždy slávistické," ukončil pan Chan Chauto svůj projev.

(zdroj: slavia.cz)