Sparta nabízí bývalé hvězdě Juve tříletou smlouvu! Dohodnou se na platu?

Sparta nabízí bývalé hvězdě Juve tříletou smlouvu! Dohodnou se na platu?

Dvě pražské "S" toto léto posilují opravdu mohutně. Do české ligy přišlo několik světových hvězd a vypadá to, že by mohla přijít další. Italský kouč Sparty Stramaccioni si vyhlédl svého krajana, jenž působí v Neapoli.

Řeč je o malém velkém muži Emanuele Giaccherinim. Kdo sledoval loňské Euro, tak si jej jistě velmi dobře pamatuje. Zazářil na něm totiž tak, že přestoupil ze Sunderlandu po hostování v Bologni do Neapole. Tam se mu ovšem tak dobře nedařilo a proto vyhlíží přestup.

Dvaatřicetiletý borec, jenž dvakrát vyhrál Serii A s Juventusem, je spojován s odchodem do Sparty. Zájem o něj má právě jeho krajan kouč Andrea Stramaccioni. S informací přišel italský server CalcioNapoli.

Letenský celek už je údajně dohodnutý s Giachheriniho současným chlebodárcem na přestupové částce, která činí jeden milion euro! Giaccherini by se ale musel trochu uskromnit, dostával by totiž menší plat než v Neapoli. A právě to nejspíše rozhodne.

Stramaccioni a spol. nabízejí hvězdě loňského šampionátu tříletou smlouvu. Nyní pobírá 1,5 milionů euro ročně, musel by ale ze svých platových požadavků slevit. Je však velmi pravděpodobné, že s přestupem bude souhlasit i poslední třetí strana - sám hráč.

"Jeho přestup do Sparty už je velmi blízko," píše italský důvěryhodný zdroj Tuttosport. Vše nasvědčuje tomu, že italský reprezentant přestoupí na Letnou za částku jeden milion euro. Prý by mělo být vše hotovo už o víkendu a možná bude Giaccherini připraven naskočit do odvety proti Crvene Zvezde Belehrad.