Klidně Schicka prodáme jinam, vyhrožuje majitel Sampdorie Juventusu!

Podle Juventusu neprošel Patrik Schick zdravotní prohlídkou, která se má opakovat. Majitel Sampdorie Janov si o tom ale myslí své a věří, že Schick je v naprostém pořádku. Pokud prý bude Juve dělat problémy, tak český útočník skončí úplně jinde. S informací přišel důvěryhodný server iDnes.cz.

Klidně Schicka prodáme jinam, vyhrožuje majitel Sampdorie Juventusu!

"Je to fraška" shrnul vše Massimo Ferrero, šéf Sampdorie. Stará dáma podle něj neustále nad něčím spekuluje a přestup oddaluje. To se Sampdorii nelíbí. Juventusu vyhrožuje, že český klenot prodá někam jinam.

"Schick není zdravý," potvrdil Ferrero. Byl to ale vtípek. "Schick je naprosto zdravý," uvedl věci na pravou míru. "To, co mu našli je asi to, jakoby měl rýmu," zlobí se Ferrero.

„Ten kluk je zdravý, může hrát, akorát teď musíme řešit, kdo začal šířit spekulace, které můžou ohrozit jeden z největších talentů evropského fotbalu. Ale dost řečí. Kdo je nemocný, je nemocný, a kdo je zdravý, je zdravý. A Schick je naprosto zdravý a žádný problém neexistuje,“ shrnul vše.

A pokud by Schick v Juventusu pouze hostoval? „Co se týče možného hostování, tak ze stávající dohody neuhneme ani o milimetr,“ poukázal Ferrero na fakt, že se oba kluby dohodly na částce 30,5 milionů euro.

Pokud se prý obě strany nedohodnou, tak Sampdoria prodá Schicka někam jinam. Zájemci ochotní zaplatit požadovanou sumu byli údajně čtyři a Juventus byl jedním z nich, Sampdorii se ale jednání nelíbí a Staré dámě tímto způsobem vyhrožuje.