Lewandowski zvažuje odchod, stojí o něj kluby z Anglie, Itálie i Španělska!

Robert Lewandowski je momentálně nejlepším útočníkem na kontinentu. Proto si jeho odchod z Bayernu Mnichov dokáže představit málokdo. Tato údajně nereálná věc by se ale opravdu mohla stát!

Lewandowski zvažuje odchod, stojí o něj kluby z Anglie, Itálie i Španělska!

Lewandowského zřejmě láká změna. Zatím hrál pouze v Polsku a v Německu. Polský kapitán věří, že případný přestup do jiné zahraniční světové ligy by z něj udělal lepšího hráče. Boj o superkanonýra tedy může začít, šanci má kdokoliv.

Kdokoliv, kdo má peníze. Bayern se své hvězdy samozřejmě nechce vzdát vůbec a v nejhorším případě by z něj chtěl vytěžit tučný balík. A peníze mají hlavně týmy z Anglie. A nejvážnější zájem o několikanásobného bundesligového nejlepšího střelce má zájem hlavně Chelsea!

Ta po odchodu Diega Costy stále nenašla vhodnou náhradu na post útočníka číslo jedna. Poptávala se po Moratovi, Aubameyangovi nebo Cavanim, nic však neklaplo. Pro příchod polské superstar by tedy Blues udělali maximum.

Otázkou ale je, jestli to maximum bude větší, než nabídka Manchesteru City. I Pep Guardiola by rád obnovil spolupráci se svým bývalým svěřencem. Jen tak nevinně Bayern kontaktoval prý i Real Madrid, Paris Saint-Germain, AC Milán a Juventus Turín, tam však prý k žádné konkrétní nabídce nedošlo.