Giaccherini prý nakonec nepřijde. Na Letnou však zamíří mistr Afriky z Ligue 1!

Zatímco ráno to ještě vypadalo, že na pražskou Letnou skutečně zamíří hvězda Neapole Emanuele Giaccherini, nyní je všemu konec. Obě strany se nakonec nedohodly. Spartu ale přeci jen posílí skvělý hráč z ciziny!

Giaccherini prý nakonec nepřijde. Na Letnou však zamíří mistr Afriky z Ligue 1!

A tou je jistý Georges Mandjeck. Pro Čechy možná neznámé jméno, ve Francii a Africe je to ale pojem. Defenzivní záložník klubu FC Méty má zacelit díru v záloze po zranění Lukáše Váchy. 

A pravděpodobnost přestupu je vysoká. O všem totiž informoval věhlasný francouzský deník L'Equipe a potvrdily to i prestižní zdroje v Česku, jako například isport.cz

"S vedením jsme dohodnuti, že budeme kvůli zranění Lukáše Váchy hledat středního záložníka na pozici 'šestky', protože proti Blackburnu nebylo Váchu s Marečkem lehké nahradit. Tímto transferem bude tým kompletní,“ potvrdil letenský trenér Stramaccioni.

A ten šťastný je nakonec právě osmadvacetiletý Mandjeck z Mét. Ten je pověstný svou univerzálností. Za kamerunského mistra Afriky musí ale Sparta zaplatit zhruba 32 milionů korun. Letenští ale na nabídku nejspíše přistoupí. Mandjeck by si tak v pražském derby zahrál proti Michaelu Ngadeu-Ngadjuiovi, s kterým se dobře zná z reprezentace a oba se mohou pyšnit titulem "mistr Afriky."