Slepička už odmítá MMA a chce se zase rvát o góly

Slepička už odmítá MMA a chce se zase rvát o góly

Hrával na výsluní českého fotbalu ve Spartě a Liberci, okusil si i angažmá v chorvatském Záhřebu a teď o sobě znovu dává vědět. Ve třetí lize, s ambicemi na postup. Miroslav Slepička se připravuje v Písku na ČFL. 

Uměl vždycky zaujmout. Třeba ve Spartě jej svého času trenér Jaroslav Hřebík načapal jako diváka nižší soutěže s mastnou klobásou na tácku, za což dostal od přísného trenéra flastr. Po skončení vrcholového fotbalu se věnoval MMA v profesionálním ringu, ale jeden zápas mu stačil.

V loňské sezoně dal v dresu Podlesí ve Středočeské 1. A třídě solidních 26 branek a zase si řekl o místo výš. Podruhé zaujal v Písku, jemuž už jednou pomohl k záchraně v ČFL, ale pak odešel. Teď přichází s opačnými ambicemi.

„Měl by být přínosem a mladí hráči se od něj mohou hodně naučit,“ říká na serveru fotbal.idnes.cz trenér Písku Ondřej Prášil na konto 36 letého útočníka.

V Písku vybudovali nové hřiště, na podzim má přibýt umělé osvětlení, fotbal je v Písku „in“ a snaha o postup do druhé ligy je zřejmá. „Něříkáme, že teď, ale určitě bychom do druhé ligy chtěli,“ tvrdí kouč. I s Miroslavem Slepičkou na hrotu.