Musím mužstvo pochválit, libuje si olomoucký Jílek

OBSAHUJE OHLASY

Olomoucká Sigma se nedávno vypravila na soustředění do Polska. První zápas proti izraelskému týmu Maccabi Haifa Hanákům vyšel a vyhráli velmi vysoko.

I přes hladký průběh utkání se ale objevily komplikace. Výkop byl naplánován na šest hodin večer, začalo se ale už v pravé poledne. Sigmě to ale vzhledem k výsledku až tak moc nevadilo.

Olomoučtí se brzy dostali do vedení a po patnácti minutách vedli už o dva góly. Okolo šedesáté minuty se Sigma trefila dvakrát během čtyř minut a chvíli před koncem zajistila Izraelcům pověstného búra penalta. Sigma vyhrála 5:0.

„Ta změna času výkopu nebyla samozřejmě moc příjemná, ale nakonec to jinak nešlo, protože soupeř už spěchal k odletu domů. Takže jsme mohli hrát buď takto dřív nebo vůbec. Vyhráli jsme, mužstvo musím pochválit, zvládlo to velmi dobře, zvítězili jsme zaslouženě,“ poskytl svůj ohlas po zápase kouč Jílek pro klubový web.