Boleslav porazila Shamrock i doma a pohodlně si došla pro postup do 3. předkola

Fotbalisté Mladé Boleslavi se ve čtvrtek od 18:00 utkali v odvetném zápase druhého předkola Evropské ligy, ve kterém na domácí půdě přivítali irské Shamrock Rovers. V prvním zápase, který se konal přesně před týdnem v Irsku zvítězili Středočeši 3:2 a do odvety si tak přivezli pohodlný náskok v podobě výhry a tří vstřelených branek na hřišti soupeře.

Mladá Boleslav vstoupila do zápasu dobře, neboť v deváté minutě se po přihrávce Mareše trefil útočník Jan Chramosta. V jednatřicáté minutě zvýšil Australan Mebrahtu, který se prezentoval dvěma góly již v prvním vzájemném zápase. Další gól už nikdo nepřidal a Boleslav se tak může těšit na postup do třetího předkola Evropské ligy, kde se utká s lepším z dvojice Skenderbeu - Almaty.

Mladá Boleslav - Shamrock Rovers 2:0 (2:0)

Branky: 9. Chramosta, 31. Mebrahtu

Žluté karty: 46. Čmovš, 73. Přikryl - 53. Shaw, 85. Webster