Neymar je pro PSG pouze plán B, říká jeden francouzský kouč!

Neymar je pro PSG pouze plán B, říká jeden francouzský kouč!

Neymar je pro řadu fotbalových fanoušků jedním z nejlepších hráčů na světě, francouzský trenér Arsenalu Arsene Wenger na to má ale očividně odlišný názor.

Brazilská superstar je podle některých médií v Barceloně nespokojená a proto je spojována s přestupem do Paris Saint-Germain. V Paříži by to brali jako přestupovou bombu a nákup někoho výjimečného.

Zároveň mají ale Les Parisiens zájem o čilského reprezentanta Alexise Sanchéze, jemuž za rok skončí smlouva v Arsenalu a zatím se nějak nemá k prodloužení. Proto by tato hvězda Londýnských byla narozdíl od Neymara výrazněji lépe cenově dostupná.

Wenger na to má ovšem úplně jiný názor. Podle některých médií byl Sanchéz vyfocen na letišti v Paříži. "Ne, nemyslím si, že tam byl," odporuje tomu Wenger. "Paris Saint-Germain nemůže získat Alexise," šokuje kouč Gunners.

"A právě proto, že se jim nedaří podepsat Alexise, jdou po Neymarovi. Je to pro ně plán B, protože plán A s Alexisem jim nevyšel a nevyjde," překvapil Wenger možná i sám sebe. Je vůbec možné, aby byl Neymar pro někoho až plán B?