Messi se už připravuje na odchod Neymara. Které tři potencionální spoluhráče doporučil vedení?

Messi se už připravuje na odchod Neymara. Které tři potencionální spoluhráče doporučil vedení?

Peníze vždy až na posledním místě. Během letních a zimních přestupových oken se vyhazují horentní sumy za nové hráče a během tohoto léta by mohlo být pořádně horko. Mbappé je podle posledních informací na cestě z Monaka do Realu za rekordních 180 milionů eur, ale tento primát si možná dlouho neudrží, neboť PSG hodlá zaplatit Barcelona za Neymara až 222 milionů eur. Utopie? Nikoliv, protože brazilský kanonýr o této nabídce vážně uvažuje.

Zámožní katarští majitelé v minulosti zkoušeli zlanařit Messiho či Ronalda, ale nepochodili. V případě Neymara se zdá být cesta schůdnější a některá evropská média již hovoří jako o hotové věci. Vážnost této informace přikládá i fakt, že Messi již oslovil vedení Barcelony a nabídl mu tip na tři hráče, se kterými by v nové sezóně v případě odchodu Neymara rád spolupracoval.

„Rozhodnutí je jen a jen na něm. Pokud se domnívá, že v Barceloně se už jeho čas naplnil, měl by jít. Neymar už je úžasným hráčem a v příštích sezónách bude skvělý bez ohledu na to, kde bude působit. Není snadné se rozhodnout, ale má kolem sebe rodinu a hlavně otce. Společně zvolí určitě to nejlepší pro jeho další kariéru,“ komentuje přestupovou spekulaci jeho krajan Kaká.

Messi se v uplynulých dnech sešel s novým trenérem katalánského gigantu a několika členy vedení a doporučoval jim, na koho se na hráčském trhu zamířit. Podle informací listu Don Balon by měl katalánský gigant zkusit z PSG opačným směrem získat Ángela Di Maríu, z Juventusu Paula Dybalu nebo z Borussie Dortmund Ousmaneho Dembeleho.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.