Peréz na Benzemu nalepil cenovku! Většina klubů jednání ihned ukončila...

Peréz na Benzemu nalepil cenovku! Většina klubů jednání ihned ukončila...

Je téměř jisté, že do Realu přijde nějaký útočník jako náhrada za Alvara Moratu. Bílý balet ale možná bude muset shánět dokonce dva forvardy!

Karim Benzema je sice oblíbencem Zinedina Zidana, i přesto je prý na prodej. Legendární trenér a prezident klubu Florentino Peréz se na tom prý společně dohodli a nyní čekají na nabídky na francouzského útočníka.

Zájem o něj mají dlouhodobě Arsenal, Borussia Dortmund, Paris Saint-Germain, AS Monako, AC Milán a Liverpool. To však zatím neslyšeli přání Peréze. Ten si za madridskou devítku účtuje 62 milionů euro. To se zdá většině klubů až příliš velká částka.

Real Madrid tedy bude potřebovat skvělého útočníka. Zájem má o Mbappého, to ale pravděpodobně neklapne. Další na seznamu je Alexis Sanchéz, Robert Lewandowski, Paulo Dybala, Pierre-Emerick Aubameyang nebo Antoine Griezmann. 

A pokud by přivedli útočníka těchto kvalit, tým by musel opustit právě Benzema. Po nalepení cenovky se o něj stále zajímá pouze AC Milán a PSG. Právě tyto kluby svedou o francouzskou legendu souboj. 

Kromě jednoho z výše uvedených útočníků by také přišel nějaký "horší" forvard, který by světové hvězdě kryl záda. Tím by mohl být například Dán Kaspel Dolberg z Ajaxu Amsterdam nebo Timo Werner z Red Bullu Lipsko.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.