Plodný Ronaldo se rozmnožuje dál. Čtvrté dítě je na cestě, zdaleka však nekončí!

Plodný Ronaldo se rozmnožuje dál. Čtvrté dítě je na cestě, zdaleka však nekončí!

Cristiano Ronaldo je momentálně v nejplodnějším věku a toho chce využít. Tři děti už má a čtvrté je údajně na cestě. Je ale velmi nepravděpodobné, že to bude to poslední.

Zatím má portugalská star tři syny. Toho prvního mu údajně porodila jeho milenka, jedna americká studentka, jejíž jméno Cristiano nikdy nezveřejnil a dohodl se s ní, že zůstane v anonymitě a že se o malého Cristianinha postará sám.

Tu stejnou ženu o pár let později prý kontaktoval znovu a za "menší finanční obnos" si od ní chtěl "koupit" další dítě. Místo jednoho se ale narodila dvojčata, které Cristiano opět vychovává sám za pomocí své matky nebo své přítelkyně Georginy Rodriguez.  

A nyní je údajně na cestě čtvrté dítě. Zda-li bude mít Ronaldo první dceru nebo čtvrtého syna zatím nevíme. Matkou tohoto dítěte je však právě jeho přítelkyně Georgina Rodriguez. CR7 se však netají tím, že by chtěl ještě více dětí.

Médiím údajně jeho nejstarší syn Cristianinho sdělil: "Táta mi říkal, že by chtěl sedm dětí, protože nosí sedmičku na dresu." Zda-li je to pravda a kdo bude matkou dalších dětí, zatím nevíme.