Zničila nás druhá branka, smutní Polák

Zničila nás druhá branka, smutní Polák
OBSAHUJE OHLASY

Zbrojovka Brno v úvodním ligovém zápase nestačila na Baník Ostrava a její zkušený středopolař Jan Polák, jenž se může pochlubit zkušenostmi z německé ligy, se k zápasu vyjádřil.

"Představovali jsme si to jinak. Chtěli jsme na Baník vletět, ale dělal nám problémy z brejkových situací. Ze začátku jsme klidně mohli prohrávat o dvě, tři branky," řekl Polák o úvodu zápasu, kdy Baník Brno doslova drtil.

"Za stavu 0:1 jsme se vzchopili a dokázali vyrovnat. Myslím, že i druhý poločas jsme začali dobře. Byly tam šance, náznaky, povedlo se několik akcí, kdy i fanoušci zatleskali, ale pak se karta obrátila. Z ojedinělé šance ve druhé půli jsme dostali na 1:2 a tím se zápas zlomil," smutnil někdejší hráč bundesligových týmů.

 "Z podpory jsem nadšen. Hrát před takovou kulisou je vždy to nejlepší, co může být. Bylo vidět, že se lidi na zápas těšili. Moc jsme se těšili na start sezony i my, po pěti týdnech přípravy; akorát teď zůstává hořkost z domácí prohry," chválil diváky navzdory prohře.

"Bary dnes předvedl to, co ho zdobí. Umí podržet balón, rozdat ho, dostat se do zakončení," prozradil o hrdinovi Barošovi. Mluvil i o nové posile Koném:  "Musím dnes ocenit jeho bojovnost, snahu pomoct týmu, ale chtělo by to víc podpory od nás, aby se mohl také prosadit."

(zdroj: fczbrno.cz)