Chelsea už má náhradu za Matiče, nabídka ve výši 37 milionů liber prý byla přijata

Během zápasu o FA Community Shield mezi Arsenalem a Chelsea údajně došlo k potvrzení nabídky Chelsea v hodnotě 37 milionů liber na záložníka ve službách Leicesteru City Dannyho Drinkwatera, který v minulosti projevil zájem si za Chelsea někdy zahrát. 

Chelsea už má náhradu za Matiče, nabídka ve výši 37 milionů liber prý byla přijata

Drinkwater byl jedním ze strůjců úspěchu Leicesteru City v sezoně 2016/17, který vygradoval ziskem titulu v Premier League. Chelsea už měla o hráče zájem už loni, ale tehdy místo něj zvolila alternativu v podobě jeho spoluhráče Ngolo Kantého. Conte o záměru posílit tým ještě před startem Premier League informoval začátkem tohoto týdne.

Drinkwater je sedmadvacetiletý záložník, původem z Manchesteru a odchovanec Manchesteru United, kterému až do roku 2012 patřil. Za dobu působení u United si ale nepřipsal ani jeden ligový start a v roce 2012 tak za blíže neupřesněnou částku přestoupil k "liškám" do Leicesteru. V Leicesteru se Drinkwater téměř ihned zařadil do základní sestavy a dohromady si tam připsal 193 startů a v nich 13 gólů.

Drinkwater je také anglickým reprezentantem, ale od roku 2016 odehrál za Albion pouhé tři zápasy. V případě, že Drinkwater skutečně odejde do Chelsea a Mahrez zamíří do AS Řím, zbyde už ze zlaté party z roku 2016 v Leicesteru jen velmi málo hráčů, jako například Jamie Vardy, o kterého se zajímá Everton.