Konec Kadlece na Letné? Signály jsou jasné a Vašek si možná odskočí jinam

Pražská Sparta v minulém týdnu vypadla z pohárové Evropy a kádr čeká zúžení. Kouč Stramaccioni zatím neukázal prstem na konkrétní tváře, ale jisté signály se rýsují. Zlín se například zajímá o Zahustela a Juliše, ale z Letné by mohl zamířit i Václav Kadlec.

Konec Kadlece na Letné? Signály jsou jasné a Vašek si možná odskočí jinam

Již před časem italský kouč přiznal, že s jeho výkony spokojený není. Pětadvacetiletý reprezentant neodcestoval ani na úvodní duel 3. předkola Evropské ligy a v médiích se ihned začalo spekulovat o tom, že si na Letné v nové sezóně příliš nezahraje.

V pondělí v druhém ligovém kole proti Mladé Boleslavi chyběl Kadlec opět v nominaci. Zatímco hráč se snaží o svou šanci poprat, možná nad ním již byla zlomena hůl. V odvetě proti srbskému soupeři se v prvním poločase snažil, ale zatím se nesetkává s formou, která by Stramaccioniho přesvědčila a někdo přeci z kola jít ven musí.

„Václav Kadlec nebyl v nominaci proti Boleslavi, protože preferuji v tuto chvíli jiné ofenzivní hráče. Jak už jsem řekl, z mého pohledu máme v tuto chvíli hodně hráčů a kádr bude zúžen. V nejbližší době budeme mít schůzku s vedením klubu a rozhodneme se, co bude dál,“ vyslal skrytý signál italský kouč po zápase s Boleslaví.