Přesvědčivý Zidane? Za nového střelce nabízí 85 milionů a Kovačiče k tomu

Barcelona se již smířila s odchodem Neymara. Co jiného ji také zbylo. Vlastně 222 milionů eur, za které si může pořídit hned několik zajímavých posil. Jednou z ní by měl být i argentinský útočník Paulo Dybala z Juventusu. Problém je však v tom, o něj má zájem také konkurenční Real Madrid.

Přesvědčivý Zidane? Za nového střelce nabízí 85 milionů a Kovačiče k tomu

Katalánský velkoklub spřádá plány, jak kanonýra Juventusu ulovit, ale zřejmě se s úspěchem nesetká. Pochodit by v Turíně nemusel ani Bílý balet, ale kouč Zinedine Zidane je přeci jen v současné době zajímavější adresa a Dybala by mohl slyšet na stále horké úspěchy v La Lize a Lize mistrů.

Podle listu La Gazzetta dello Sport nabízí Barcelona za Dybalu 120 milionů eur plus bonusy. Druhou variantou je 10 milionů plus André Gomes a Rafinha. Konkurenční list Crorriere dello Sport zase hovoří o devadesáti milionech, kterým by přidala Andrése Iniestu.

Juventus má štěstí, že ve svých řadách má hráče, který má svůj dres rád. Stará dáma se již vyslovila, že svou hvězdu neprodá, pokud o to nepožádá samotný Dybala. Toho láká obléct jednou trikot Realu Madrid, proto se zdá, že španělský královský klub je jeho zisku blíže.

Bílý balet by do Turína za jeho služby zaslal 85 milionů eur a chorvatského záložníka Matea Kovačiče. Zajímavé i pro druhou stranu, neboť právě tohoto středopolaře by Stará dáma chtěla. Prezident klubu Florentino Pérez chce odcestovat na Apeninský poloostrov a s druhou stranou rokovat o možném obchodu.