Neymar chce poslat žalobu na Camp Nou. Ve vzduchu lítají další miliony!

Neymar chce poslat žalobu na Camp Nou. Ve vzduchu lítají další miliony!

V minulém týdnu bylo nejen v médiích plno povyku kolem přesunu Neymara z Barcelony do PSG. Rekordní přestup si vyžádal náklady ve výši 222 milionů eur a nesmazatelně se zapsal do historie tohoto sportu. Celá věc však není zřejmě podle brazilské kanonýra uzavřená, neboť chystá na svého bývalého chlebodárce žalobu.

Na peníze si stěžovat nemůže. Už nyní jich má tolik, že do konce života nemůže s racionálním rozumem vědět, jak s nimi naložit. Ale dobrá hospodyňka by i pro pírko přes plot skočila a pro niklák si nechala díru do kolene vrtat. Neymar požaduje po Barceloně ještě 26 milionů eur.

Spor se rozhořel podle serveru Globo Esporte, neboť brazilský reprezentant požaduje uhradit sumu, kterou mu na Camp Nou slíbili. Zvažuje i žalobu u mezinárodní federace FIFA, neboť mu nebyl uhrazen bonus ve zmiňované výši.

Prémie měla být Neymarovi vyplacena za loňské prodloužení kontraktu až do roku 2021. Částka byla uložena u notáře a vyplacena měla být letos v srpnu, ale po jeho přestupu do PSG si katalánský klub převedl peníze zpět na své konto se slovy, že nebyly naplněny podmínky. Jednou z nich mělo být i to, že hráč nebude do 31. července jednat s jiným klubem.