Góly z ofsajdu se jen těžko brání, stěžuje si Klopp

Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp si po prvním ligovém zápase ve Watfordu postěžoval na to, že pozdní vyrovnávací gól inkasovali hráči Liverpoolu z ofsajdu, což prokazují opakované záběry. Klopp ale zároveň vyzdvihl výkon svých svěřenců a podotkl, že první ligová kola jsou vždycky psychicky náročná a hráči Liverpoolu zvládli zápas vlastně dobře.

Góly z ofsajdu se jen těžko brání, stěžuje si Klopp

„Byla to venkovní hra a navíc první ligové kolo, což je vždycky extrémně fyzicky i psychicky náročné, Watford už navíc dávno není žádným nováčkem Premier League, ba naopak, je to velice neoblíbený soupeř, navíc když hrajou doma,“ uvedl Klopp na pozápasové tiskové konferenci. 

„Přijeli jsme si sem pro výhru a myslím, že jsme si ji i zasloužili. Watford měl sice dobré momenty, ale ze hry jsme určitě meli víc my. Jejich první gól byl dobrý, druhý byl z naší strany nešťastný a třetí byl z ofsajdu. Góly z ofsajdu se jen těžko brání,“ poukázal Klopp i na stinnou stránku sobotního střetnutí.

Liverpool může remízový výsledek napravit již v úterý, 15. srpna, neboť se utká venku s Hoffenheimem v prvním zápase Play-off Ligy mistrů. Odveta se pak odehraje na Anfield Road ve středu, 23. srpna. Ligovou náladu si budou moci svěřenci Kloppa napravit v sobotu, 19. srpna, kdy přivítají londýnský Crystal Palace.