Možná náhrada Coutinha? Klopp ji lanařil již během svých dortmundských dnů

Možná náhrada Coutinha? Klopp ji lanařil již během svých dortmundských dnů

Slavný Liverpool se je podle informací listu The Sunday Mirror připraven opět ucházet o středního záložníka Schalke 04 Maxe Meyera, jenž je úřadujícím evropským šampionem do 21 let z Polska.

Zmíněný britský deník píše, že si ho manažer Klopp vyhlédl jakožto případnou náhradu za brazilského technika Philippe Coutinha, kolem něhož mlsně krouží Barcelona.

Útočící záložník odmítl v Gelsenkirchenu návrh nové vylepšené smlouvy a v nynějším působišti už tak má kontrakt pouze na jeden rok do 30. června 2018.

Zdroje blízké talentovanému středopolaři německé reprezentace naznačují, že by byl spolupráci s někdejším stratégem Mainzu a Borussie Dortmund otevřen. Trenér už se ho ostatně pokoušell přivést do svého týmu jako teenagera již v době, kdy působil na Vestfálském stadionu.

Meyer je přirozeným číslem 10, ale využitelný je také na krajích. Také proto patří v bundeslize k nejžhavějšímu zboží, o které stojí i Ancelottiho Bayern Mnichov. Sám perspektivní borec by ovšem preferoval právě ostrovy.

A na nich hráč s více než stovkou bundesligových vystoupení (vzhledem k jeho věku slušná bilance, ne?) zajímá také Tottenham Hotspur, který ho má na mušce celé měsíce.