Hvězda Serie A do Premier Leaue? Chelsea by mohla porazit United, ale...

Bývalý slavný útočník několika prvotřídních evropských značek včetně Chelsea Hernan Crespo je přesvědčen o tom, že uznávaný osmadvacetiletý záložník Ivan Perišič by si mohl v případě změny trikot vybrat právě londýnské Blues.

Hvězda Serie A do Premier Leaue? Chelsea by mohla porazit United, ale...

Svého bývalého chlebodárce ze Stamford Bridge dokonce v tomto směru favorizuje na úkor Manchesteru United, jehož finanční možnosti jsou také nemalé.

Argentinec mediálně vyzval úřadujícího šampiona Premier League, aby do svého kádru přivedl další tři hráče. Přivést chorvatskou oporu Interu Milán je však podle něj i tak velmi těžký úkol...

"Je možné, že Perišič přestoupí do Chelsea - ale hraje vlevo a oni tam mají Edena Hazarda a Marcose Alonsa," uvedl někdejší snajpr Argentiny, jenž už se fotbalem neživí rovných pět let.

"Možná by se mohl uvelebit ve středu nebo napravo. Ivan je dobrý hráč, jen nevím, jesti ho chce Inter prodat. Myslím si, že ne, ale záleží na penězích. Vždycky je to stejné a vždycky to závisí na financích," pokračoval dvaačtyřicetiletý Crespo.

"Pokud zaplatíte spoustu peněz, pak ho prodá i Inter. Ale to jeho vedení nechce," uzavřel muž, jenž v průběhé své kariéry pálil za River Plate, Parmu, Lazio, AC Milán, Janov či Inter.

Paříž znovu loví ve Španělsku, tentokrát chce brankáře Atlética Madrid