Nejlepší hráč současné Premier League? Prý Özil...

Zkušený záložník Crystal Palace Yohan Cabaye ocenil německého reprezentanta Mesuta Özila z Arsenalu. Německého reprezentanta totiž označil za nejtalentovanějšího hráče v Premier League.

Nejlepší hráč současné Premier League? Prý Özil...

Zástupce klubu ze Selhurst Parku, který na úvod soutěže jasně nestačil na Huddersfield Town, je přesvědčen o tom, že je někdejší středopolař Werderu Brémy, Schalke 04 či Reau Madrid svými kritiky podceňován.

Na stránkách France Football uvedl následující: "Nejsilnější hráč v Anglii? Myslím, že Mesut Özil. Je opravdu velmi silný," pochválil osmadvacetiletého kolegu Čecha, Girouda, Lacazetteho a spol.

"Máte z něj dojem, že ho to moc nebaví a že je spíše nenápadný, ale najednou provede akci, kterou nikdo nečekal," pokračoval ve chvalozpěvech Cabaye jenž hrál v minulosti také za Paris Saint-Germain, Newcastlu United či Lille.

"Vždy ví všechno o něco dřív než ostatní. Skvěle předvídá a to je na něm báječné," uzavřel jednatřicetiletý hráč londýnského mužstva, jenž za poslední dvě sezony Premier League zasáhl do pětašedesáti duelů.