Barcelona hlásí, že Coutinho s Dembelem jsou blízko. Klopp a Watzke zase tvrdí opak

Barcelona hlásí, že Coutinho s Dembelem jsou blízko. Klopp a Watzke zase tvrdí opak

Barcelona stále na trhu loví náhradu za Neymara. Nejvíce se spekuluje o dvou jménech: Philippemu Coutinhovi z Liverpoolu a Ousmanemu Dembelem z Borussie Dortmund. Ředitel Barcy naznačil, že oba transfery jsou blízko, ale pravda je asi jinde…

„Jednáme o Coutinhovi a Dembelem, oba jsou blízko. Doufám, že brzy budou hráči Barcelony. Musíme týmu pomoct s posílením a oni tady během následujících dnů budou,“ prohlásil pro katalánskou televizi Esport3 po skončení včerejšího prohraného zápasu Superpoháru s Realem Madrid Josep Segura, generální ředitel blaugranas.

Manažer Liverpoolu Jürgen Klopp ale na dnešní tiskové konferenci před sobotním zápasem s Crystal Palace tohle vyjádření vyvrátil. „Není nic, co bych k tomu řekl. Už jsme řekli to, co jsme říct chtěli. Nevím, proč někteří lidé říkají to, co říkají,“ řekl někdejší bouřlivák.

A vyjádření Segury dementoval pro Kicker také generální ředitel Borussie Dortmund Hans-Joachim Watzke. „Nevím, o čem to Segura mluví. Možná to říká proto, že je Real Madrid jasně přehrál v Superpoháru,“ odhaduje.

Nové informace na svém twitteru dnes dodal také respektovaný španělský novinář Guillem Balague, který spolupracuje se Sky Sports. „Když včera Segura mluvil o tom, že přestup je blízko, tak jsem si docela jistý, že myslel jen Dembeleho. Segura ví, že Liverpool neuhnul ani o centimetr ze své pozice: Coutinha neprodá. Budou schopni tohle stanovisko udržet až do konce?“ ptá se.

Poslední fámy hovoří o tom, že Barcelona zvedla nabídku na brazilského kouzelníka z Anfield Road na 118 milionů liber.