Kapitán Brna po tragédii: V noci nespím, nevím, co mám změnit, co a jak nastartovat, co udělat líp

Kapitán Brna po tragédii: V noci nespím, nevím, co mám změnit, co a jak nastartovat, co udělat líp

Zbrojovka vstoupila do nové sezony hrůzostrašně a s jedním bodem ze čtyř klání aktuálně uzavírá šestnáctimístnou tabulku HET ligy.

Svěřenci trenéra Svatopluka Habance, jenž působí v Brně rok a čtvrt, po jasné prohře v Olomoucí debatovali s fanoušky, kterým logicky nebylo moc do zpěvu.

A u výměny názorů pochopitelně nemohl chybět ani kapitán Petr Pavlík. "Chtěl bych všem poděkovat, že za námi cestovali, obětovali neděli, nebyli s rodinami, dětmi, manželkami a přijeli nás podpořit. Je hrůza, že jsme se jim odvděčili takovým výkonem. Vyříkali jsme si to, fanoušci jsou naštvaní, ale pořád tvrdí, že stojí za námi a věří nám," citovaly stránky fczbrno.cz slova bývalého hráče Myjavy, Senice, Hlučína, Karviné, Vítkovic, Baníku, Kasimpasy či Samsunsporu.

Pro zoufalý výkon svého mužstva neměl žádnou omluvu. "Z naší strany to byla tragédie. Z první šance, vlastně ani ne šance, jen po špatném odkopu se Sigma dostala do vedení. Potom už se to vezlo. My byli psychicky dole, neuměli jsme se z toho dostat. Soupeř dal další dva góly a bylo to. Nazývejme věci pravými jmény, jsou to triviální chyby, všechno se to kupí," pokračoval třicetiletý zadák, jehož celek čeká v pátém kole měření sil se Spartou.

Příčinu letního trápení se týmu zatím rozklíčovat nepodařilo. "Kdybych to věděl, změním to. V noci nespím, nevím, co mám změnit, co a jak nastartovat, co udělat líp. Nevím, ale věřím, že to brzy zjistím. Nejenom já, ale všichni kluci v kabině. Sedíme spolu po tréninku, před tréninkem, po zápase, před zápasem, pořád o tom mluvíme. Chce to výhru, to jediné nás dostane do pohody,“ uzavřel na webu fczbrno.cz někdejší mládežnický reprezentant, jenž je součástí brněnského kádru od letošního roku.

Čím míň posil, tím hrají „S“ lépe. Plzni opět pomohl sudí Julínek, po Teplicích zařízl Jihlavu!