Liberec je třetí, ale Trpišovský kroutí hlavou: S herním projevem jsem hrozně nespokojený

Liberec je třetí, ale Trpišovský kroutí hlavou: S herním projevem jsem hrozně nespokojený

Liberec odstartoval pěkně a po úvodních pěti kolech se drží na slibné třetí pozici hned za nejlepšími dvěma celky uplynulé sezony ze Štruncových sadů a Edenu.

Slovan si dokázal připsat plný počet bodů po trefě kapitána Coufala také na dalekém výjezdu. I když výkon zrovna dvakrát přesvědčivý nebyl. "Karvinských mi je líto, Mají výborné fotbalové prostředí, byli lepší, ale prohráli," přiznal kouče Jindřich Trpišovský.

Jeho svěřenci zahájili ligovou pouť lépe, než tomu bylo v minulém ročníku. Ze samotné hry ale bývalý stratég Viktorie Žižkov zrovna do stropu neskáče. "Mám jakousi vnitřní spokojenost s body, ale s herním projevem jsem hrozně nespokojený," smutnil šéf severočeské lavičky.

Trojnásobného mistra země podržel dvaadvacetiletý gólman Ondřej Kolář, jehož konto už zdobí tři čistá konta, což se nečekalo. "Vyzvednul bych jeho výkon, protože nás svými zákroky udržel v zápase," uzavřel své hodnocení Trpišovský.

Jeden z víkendových hrdinů Kolář si pochvaluje, že tým hraje organizovaně. Po repre pauza však čeká liberecký soubor velká zkouška. Na stadion u Nisy dorazí vedoucí celek tabulky Viktoria Plzeň.

Napálil Stramaccioni Křetínského jako DiCaprio? Hrubeš by neměl pískat Plzeň, pane Mlsno!

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.