Sparťan Juliš Ševce neposílí, ale Vukadinovič ano. A co další 2 ofenzivní cíle?

Sparťan Juliš Ševce neposílí, ale Vukadinovič ano. A co další 2 ofenzivní cíle?

Velká premiéra Fastavu Zlín v základní skupině Evropské ligy se pozvolna přibližuje a Ševci stále neskončili s posilováním, což doložilo i představení brankáře Zdeňka Zlámala, jenž se do české nejvyšší soutěže vrátil z Turecka.

Dalším na řadě by měl být krajní středopolař a "ztracený syn" Vukadin Vukadinovič, jehož vítěz MOL Cupu prodal na startu léta za 16 milionů korun do Sparty.

Sám svěřenec Andrey Stramaccioniho o návrat do známého prostředí stojí, neboť touží po pravidelném herní vytížení, o čemž si nyní v Generali aréně po letním zranění může nechat pouze zdát.

V současnosti se čeká na zelenou od slavného "S", které by mělo půjčku potvrdit právě v úterý. "Máme o něj zájem," citoval iSport.cz slova manažera Zdeňka Grygery, podle jehož slovy by s ním klub počítal do útoku, kde má velké problémy s produktivitou.

Tím spíš, že Zlínu nevyšlo lanaření mladíka Lukáše Juliše, jemuž se na Moravu příliš nechtělo. Bývalý český reprezentant do jednadvaceti let proto buď zůstane v metropoli, nebo se odebere na hostování do Teplic.

Kromě srbského rychlíka s minulostí ve Viktorii Žižkov, Slavii či Jablonci by měli Páníkův soubor posílit také Petr Hronek z Vysočiny Jihlava a Mirzd Mehanovič, jenž v pondělí ukončil kontrakt s Jabloncem.

Zlín posiluje na Evropskou ligu. Na dva roky se mu upsal brankář Zlámal

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.