Otěže FNL převzalo Dynamo. Když se daří, tak si člověk na hřišti víc dovolí, hlásí Javorek

Otěže FNL převzalo Dynamo. Když se daří, tak si člověk na hřišti víc dovolí, hlásí Javorek

Fotbalová národní liga má za sebou odehráno o jedno kolo více, než nejvyšší soutěž a celému peletonu vládne Dynamo České Budějovice, které přetavilo šest duelů ve čtrnáct bodů.

Jihočeský celek před pár dny skolil také nevyzpytatelné Ústí nad Labem, v němž si odbyl gólovou premiéru v trikotu Dynama ostřílený středopolař Petr Javorek.

Podzim zatím jeho klubu vychází nad očekávání a celek je v tabulce nejen před překvapením z Pardubic, ale také před Opavou či exligovým Hradcem Králové...

"Věděli jsme, že máme kvalitní tým. Daří se nám a těší nás, že se povedlo vyhrát poslední utkání před reprezentační přestávkou. Máme čtrnáct dní klid, odpočineme si a připravíme na televizní utkání v Příbrami. Navíc se vyhrálo, takže se nám bude trénovat o to lépe," citovaly stránky fnliga.cz bývalého hráče Táborska či Hlučína, jenž strávil většinu kariéry ve druhé lize a v nejvyšší soutěži má jen čtyřiačtyřicet startů.

Svěřenci trenéra Davira Horejše zatím neokusili hořkost porážky. Po zmíněné Příbrami, která už se zdá se pod Josefem Csaplárem pozvolna stabilizuje, narazí Budějovice před vlastním publikem na čtrnáctý Frýdek-Místek. "Když se daří, tak si pak člověk na hřišti víc dovolí. Snad jsme diváky nalákali, že přijdou i příště," uzavřel jednatřicetiletý spoluhráč Kladrubského, Benáta či Táborského.

Nabírání pořadatelů? Musím je osobně znát nebo se musí zaručit někdo, koho osobně znám