Bude ti líp, když se budeš držet dál od Barcelony, řekl Neymar útočníkovi Liverpoolu

Bude ti líp, když se budeš držet dál od Barcelony, řekl Neymar útočníkovi Liverpoolu

Vztahy mezi Neymarem a Barcelonou nejsou ideální. Bývalá akvizice katalánského giganta cítí zášť vůči svému bývalému chlebodárci, i když odešla na svůj vlastní popud. Na Camp Nou ho pouštět nechtěli, ale 222 milionů eur stačilo na jeho uvolnění. Brazilský kanonýr se pře nyní o prémie z předešlého kontraktu, klub se hájí tím, že odešel. 

Neymar nyní vsází na sílu svého slova a snaží se klubu uškodit jinak. Do Barcelony je prakticky celé léto váben jeho reprezentační parťák Philippe Coutinho. Poslední nabídnutá suma byla ve výši 118 milionů eur, ale Liverpool ho pouštět nechce.

Brazilský reprezentační kapitán se po svém příchodu do Paříže dokázal rychle adaptovat a nikdo nepochybuje, že bude klíčovou tváří PSG ve snaze získat opět titul v Ligue 1 a pokusit se uspět i v Lize mistrů.

Technický ředitel Barcelony Robert Fernandez v pondělí slíbil, že v závěru přestupového okna učiní klub ještě jeden velký podpis a na mysli měl určitě ukořistění Coutinha. Neymar však podle listu Estadao nabádal krajana, že mu bude lépe, když se Camp Nou vyhne obloukem.