Návrat ztraceného syna: Simič odmítl Crotone i Parmu a z AC Milán jde do Slavie

Návrat ztraceného syna: Simič odmítl Crotone i Parmu a z AC Milán jde do Slavie

Ačkoliv se ve vršovickém Edenu čekalo na útočníka, Slavia, jíž čeká ve třetím kole MOL Cupu druholigový Třinec, se v poslední den evropského přestupového období posílila v obraně.

Její řady rozšířil odchovanec a bývalý český reprezentant do jednadvaceti let Stefan Simič, jenž patří AC Milán. Lze to tedy pozvažovat za "návrat ztraceného syna".

Zatím není jasné, jestli dvaadvacetiletý mladík dorazí do metropole na trvalý přestup, nebo pouze na roční hostování s opcí na další spolupráci. O tom by se mělo pořád jednat.

Simič, jenž měl během léta odmítnout například Crotone či Parmu, už patříl Rossoneri, za které si v Serii A ještě nepřipsal ani jeden start, několik let. V šestnácti se dostal na Apeninský poloostrov díky Janovu.

V posledních sezonách však byl zapůjčen na dvou různých adresách. Jednak v italském Varese (Serie B) a jednak v Royalu Mouscron (první belgická liga), kde se stal oporou zadních řad.

Ve čtvrtek by měl přiletět do Prahy a měl by figurovat i na soupisce pro základní skupině Evropské ligy. Mezi konkurenty ho čekají jména jako Bílek, Jugas, Deli či Ngadeu, jenž však na oné pozici pouze zaskakoval.

V Juventusu si moc nekopl, Spartu ale popravil a teď ho do Prahy vábí Slavia