Stará dáma nemá v evidenci pouze defenzivní štít Atlétika, ale i Piquého

Stará dáma nemá v evidenci pouze defenzivní štít Atlétika, ale i Piquého

Nejlepší italský klub posledních let z turínského Juventus Stadium pečlivě sleduje barcelonskou situaci dlouholetého španělského reprezentanta Gerarda Piquého.

V Tuttosportu se uvádí, že ačkoliv přivedla Stará dáma devětadvacetiletého Benedikta Höwedese, i nadále na trhu mapuje situaci ohledně případných nových obránců.

A na radaru je právě manžel kolumbijské zpěvačky Shakiry, s tím, že kromě něj seznam obsahuje i respektovaného středního obránce Atlétika Madrid Diego Godína.

Jak v Barceloně, tak v Turíně, údajně narůstá přesvědčení, že se jedná o poslední Piquého sezonu na katalánském Camp Nou. I nový trenér Ernesto Valverde jen nasadil pouze do jednoho ze dvou zápasů nového ročníku La Ligy.

V souvislosti s třicetiletým zadákem s minulostí v Manchesteru United je hodně skloňován budoucí odchod do zámořské Major League Soccer, leč třiatřicetinásobný šampion Serie A se bude zkušeného borce snažit přesvědčit, aby v roce 2018 pokračoval právě na Apeninském poloostrově.

Vedení Juve už s Barcou v nedávné minulosti obchodovalo. V létě 2016 například získalo Dani Alvese, jenž ale vydržel na italské půdě pouhý rok a už je součástí Paris Saint-Germain.

Alves fanoušky Barcelony nepotěšil. Jak se podle něj jmenuje nejlepší hráč planety?