Už jsme se zklidnili. Víme, kdo zůstane, ujišťuje fanoušky Sparty Costa

Sparta zažila velmi krušné léto, podle zimbabwského obránce Costy je ale už vše v pořádku. "Zklidnili jsme se," hlásá. Je to prý hlavně tím, že hráči už vědí, kdo zůstane a kdo odejde. 

Už jsme se zklidnili. Víme, kdo zůstane, ujišťuje fanoušky Sparty Costa

Sparta získala v úvodních pěti kolech pouze osm bodů a především prohra s Brnem je špatná vizitka pro tým vedený Italem Andreou Stramaccionim. Radoslav Kováč, asistent trenéra, prohlásil pro klubovou televizi: „Věřím, že do utkání proti Karviné vstoupíme jinak než do posledních zápasů.“

„Byla to nestabilní situace. Už je všechno jasné. Víme, že Venca, Frýďas i David tady s námi zůstanou. A už je jen na nás, jak to bude dál,“ řekl pro klubovou televizi obránce Costa Nhamoneisu. „Karviná má dobrý tým a stejně jako všichni nás bude chtít porazit. Ale my se nemůžeme dívat na to, jak hraje soupeř. Musíme se soustředit je na naši hru,“ dodal zimbabwský bek nebo stoper.

„Co se stalo v Brně, se nesmí opakovat. To byl direkt, který jsme nečekali, to bylo špatný. Pořád to ještě koušeme. Musí se to změnit, musíme do zápasu jít na tři sta procent,“ řekl Radoslav Kováč. 

Už v neděli Sparta hostí Karvinou a kromě toho, že se musí vzpamatovat z těžkého srpna a nepodmínečně zvítězit se jedná o generálku na derby, které je už za týden.