Ancelotti: Hrát jen na 95 % nemůže na vítězství stačit

Ancelotti: Hrát jen na 95 % nemůže na vítězství stačit

Hned ve třetím utkání v Bundeslize hráči úřadujícího mistra ztratili. O všechny body obral Bayern o body Hoffenheim, který doma zvítězil 2:0. Trenér bavorského velkoklubu Carlo Ancelotti po utkání pochopitelně nebyl nadšený a v šatně to dal pěkně od plic najevo.

„Byl to těžký zápas. Hodně jsme se snažili a vypracovali si několik šancí, ale neproměnili jsme je. To se občas stává. Hoffenheim měl tři šance a dal z toho dva góly. Celkově jsme doplatili na menší koncentraci,“ stěžoval si italský kouč.

„Náš výkon nebyl špatný, ale nebyl stoprocentní. Pracovali jsme tak na 95 % a to nestačí. Projevilo se to v několika situacích, které se nakonec ukázaly jako klíčové. Neměli jsme dostatek prostoru pro naše akce, tak jsme to zkusili více otevřít, ale nedařilo se nám,“ citují Ancelottiho stránky goal.com.

To na druhé straně kouč Hoffenheimu Julian Nagelsmann si vítězství náležitě užíval. Navíc šlo o druhou výhru nad Bayernem v řadě, čímž se moc klubů chlubit nemůže. „Jsme pochopitelně velmi spokojení. Kromě počtu vstřelených branek jsme byli ve všech statistikách horším týmem. Držení míče soupeře nás však nerozhodilo a pomohly nám nevyužité šance Lewandowského,“ liboval si.

„V sobotu jsme získali velké vítězství. Ukázali jsme, že máme velké srdce,“ dodal Nagelsmann.