Interu pomohlo k vítězství video, Jankto rozhodl o výhře

Španělský San Sebastian potvrzuje výborný vstup do sezony, když vyhrál i třetí ligový duel a na čele tabulky LaLigy je stoprocentní spolu s Barcelonou. Body ještě neztratil ani Inter, který si v neděli poradil se Spal Ferrara 2:0, když mu k rozhodujícímu gólu pomohlo video. Dařilo se Udine, které díky jedinému gólu Jakuba Jankta porazilo Janov.

San Sebastian za dalším vítězstvím nasměroval již ve třetí minutě Juanmi, a když se rychle poté trefil Illaramendi, zdálo se rozhodnuto. Ještě před půlhodinou hry ale snížil Adrian a v 50. minutě se podařilo Andonemu vyrovnat. Závěrečná desetiminutovka ale patřila hostům, když se trefili Llorente a podruhé Illaramendi.

Inter v Serii A porazil nováčka Spal i díky videu. V polovině první půle upadl po kontaktu s Vicarim ve vápně Joao Mario a sudí Gavillucci si vyžádal videokonzultaci. Po několika minutách dospěl k nařízení penalty, kterou proměnil Icardi, pro něhož šlo o pátý gól v sezoně. Díky tomu se dotáhl na Dybalu z Juventusu na čele tabulky střelců. V závěru pak dal výhře pojistku Peričiš.

Český reprezentační záložník Jakub Jankto rozhodl o výhře Udine nad Janovem, když v 16. minutě dorazil odražený míč do sítě.

Italská liga - 3. kolo:

Inter Milán - Spal Ferrara 2:0 (27. Icardi z pen., 87. Perišič)

Bergamo - Sassuolo 2:1 (35. Cornelius, 77. Petagna - 28. Sensi)

Cagliari - Crotone 1:0 (33. Sau)

Hellas Verona - Fiorentina 0:5 (2. Simeone, 10. Théreau z pen., 24. Astori, 62. Veretout, 89. Dias)

Udine - FC Janov 1:0 (16. Jankto)

Lazio Řím - AC Milán 4:1 (38., 42. z pen. a 48. Immobile, 50. Alberto - 56. Montolivo)

Benevento - FC Turín 0:1 (90.+3 Falque)

Boloňa - Neapol 0:3 (66. Callejón, 83. Mertens, 88. Zieliňski)

Španělská liga - 3. kolo:

La Coruňa - San Sebastian 2:4 (27. Adrian, 50. Andone - 4. a 86. Illaramendi, 3. Juanmi, 83. Llorente)

Bilbao - Girona 2:0 (25. Muniain, 53. Aduriz)

Vigo - Alavés 1:0 (34. M. Gómez)

Villarreal - Betis Sevilla 3:1 (32. Bacca, 61. Castillejo, 77. Ünal - 10. León).