Bude si Bayern hledat nového trenéra už v zimě? Ancelotti se vyjádřil k údajné Číně...

Bundesligové dění v posledních dnech vyrušilo z poklidného koloběhu vyjádření bývalého hráče Bayernu Mnichov Mario Baslera, podle něhož má současný nadřízený Jamese, Ribéryho, Neuera a spol. v zimě namířeno do čínské Super League.

Bude si Bayern hledat nového trenéra už v zimě? Ancelotti se vyjádřil k údajné Číně...

"Před několika dny jsem slyšel, že Carlo Ancelotti už s jedním zahraničním klubem podepsal smlouvu, jejíž platnost začíná v lednu. Zřejmě podepsal předběžný kontrakt v zemi, v níž je nejvíc peněz - v Číně. Možná to není pravda, ale tohle mi bylo sděleno," citoval eurofotbal.cz držitele zlaté medaile z Eura 1996, jenž si kromě bavorského giganta zahrál i za Kaiserslautern, Herthu či Werder.

Jeho slova se brala vážně i kvůli tomu, že přišla po zápase, ve kterém úřadující šampion Německa z Allianz Areny poprvé v sezoně prohrál. Osmapadesátiletý italský odborník Carlo Ancelotti však nad oním prohlášením pouze kroutil hlavou a během tiskové konference před Ligou mistrů s Anderlechtem ho ihned dementoval..

Bayern zuří, jeho polská hvězda tvrdě mířila do vlastních řad!

"Předpokládám, že zde tady kvůli tomu, abych mluvil o vážných věcech. Tohle je vtip. Musíte se zeptat Baslera, zda je o tom doopravdy přesvědčen. Podle mého názoru se jedná pouze o vtip. Problém je v tom, že jako vtip to pochopí pouze několik lidí, spousta z nich to naopak bere vážně," smutnil bývalý stratég Paris Saint-Germain, AC Milán, Chelsea či Realu, jehož vyjádření publikoval portál eurofotbal.cz.

Ancelotti, jenž působí v Mnichově od léta 2016, má na nynějším místě kontrakt do června 2019.

Překvapiví lídři evropských soutěží v úvodu sezony 2017/2018