Stoch byl docela v šoku, že jsme spolu zase ve stejné šatně, smál se Necid

Tomáš Necid, jenž odehrál na Hané při svém návratu něco málo přes dvacet minut, považoval ztrátu dvou bodů s domácí Sigmou Olomouc za velkou nepříjemnost.

Stoch byl docela v šoku, že jsme spolu zase ve stejné šatně, smál se Necid

Kmenový hráč tureckého Bursasporu, který od startu ročníku 2016/2017 zaznamenal pouhou jednu ligovou branku, ovšem věří, že sešívané ztráta s nováčkem nikterak nepoznamená a že dva důležité nadcházející souboje (ve čtvrtek a v neděli proti Maccabi Tel Aviv a Spartě) zvádnou. "Plichta na Hané nás nesmí nijak rozhodit. Nadcházející dva důležité zápasy musíme zvládnout," burcoval nový svěřenec Jaroslava Šilhavého.

To, zda bude bývalý fotbalista CSKA Moskva, Paoku Soluň, Zwolle či Legie Varšava nastupovat v útoku společnou s Milanem Škodou, zatím neví ani sám bývalý reprezentant. "To je pochopitelně na trenérech. Šlo nám to ale společně třeba loni v nároďáku na mistrovství Evropy proti Chorvatsku a ani ty poslední minuty o víkendu v Olomouci snad nebyly špatné. Až na ten chybějící gól," připomněl kolega Deliho, Laštůvky, Bořila a spol.

Slávistické ambice jsou větší, než tomu bylo v případě jeho posledního vršovického angažmá. "Slavii jsem neustále sledoval, prožíval jsem její jarní cestu za titulem. Mým cílem je být u obhajoby. Chci k tomu přispět nějakými góly, rád bych dokázal, že jsem je střílet nezapomněl," doplnil vytáhlý útočník.

V kabině sice moc známých tváří nenašel, ale některé alespoň pořádně překvapil. "Je tady pořád pochopitelně můj kamarád Škoďák, s nímž jsem byl v neustálém kontaktu i v dobách mého zahraničního angažmá. Dobře se samozřejmě znám také se Šventem a Stochem, který byl mým spoluhráčem v Turecku i v Řecku. Byl docela v šoku, že jsme spolu zase ve stejné šatně," uzavřel osmadvacetiletý ofenzivní borec, jenž měl v letním přestupovém období nabídky z několika zemí včetně Turecka či Nizozemska.

Berkovec se čertil: Už nás to s*re. My gól nedáme, ať je na hřišti kdokoliv